Turkcell Haksız Ücretlendirme Yaptı!

Celal K. |

Turkcell 0533 527**** numaralı faturalı hattım vardı. 25 tl'lik her yöne 500 dakika paketi kullanıyordum. Sözleşmemin bittiği ay 98 tl fatura geldi. Önce fatura için müşteri hizmetlerini aradım paket aşımı olmuş dediler, detay istedim tam 499 dakika konuşmuşum.

Müşteri hizmetlerini tekrar aradım sözleşmem bitiği için paket yarıda iptal edilip normal ücretlendirmeye geçilmiş. 26 tl'yi alıp konuşma paketini ayın yarısında iptal edip diğer yarısı için 65 tl ücret aldılar.

16 yıllık Turkcell kullanan birisi olarak bu dakikadan itibaren bir daha Turkcell'in yanından bile geçmeyi düşünmüyorum. Bu fatura için mahkemeye başvuracağım ve emsal karar aldıracağım.

Etiketler :

Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal K.
  27 Aralık
  18:41

  türkcell genel müdürlüğüne şikayet dilekçemi iadeli taahhütlü olarak gönderdim cevabına karşılık gerekenleri yapacağımı belirtirim ayrıca 4 tane hattımın diğer operatöre geçişini sağladım türkcell kına yaksın

 • 23 Aralık
  11:53

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 04.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 20 Aralık
  09:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.