13 Temmuz 2016

Turkcell Haksız Ücretlendirme Yapılmaktadır.

2014 Mart ayında Turkcell’den 2 yıllık abonelik yaparak cihaz dahil olarak 500 dk konuşma, 1000 SMS, 1 GB internet paketine 59 TL iki yıllık sabit fiyat ile anlaştım. 2016 Mart ayı itibari ile sözleşmem son buldu. Ben tarifemde herhangi bir değişiklik yapmadan kullanmaya devam ediyordum. Paket aşımları nedeni ile tarifemi değiştirmek için siteye girip kendime uygun tarifeyi seçmek istediğimde gördüm ki, 2 GB internet paketini dahi yıllık abonelik yapmadan 49 liraya sattıklarını gördüm.

Şu an benim tarifem 29 liraya satılıyor ve ben sözleşmem bitmiş olmasına rağmen yine sözleşmede belirtilen ücreti ödemeye devem etmişim ve Turkcell tarafından herhangi bir düzenleme yapılmamıştır. Yılardır Turkcell kullanıcısı olarak Turkcell 'in bu şekilde müşterisini saf yerine koyması kabul edilebilir bir şey değildir. Hukuki kanallardan hakkımı aramaya devam edeceğim. Turkcell'in bilgilerine.

Sümeyye 76 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Müşterimiz ile 18.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön