07 Mayıs 2015

Turkcell Haksız Ücretlendirme!

Yazılı veya sözlü onayım olmadan maç nerede isimli katma değerli servise aboneliğim yapılmış. Turkcell müşteri hizmetlerinden verilen Maç nerede isimli katma değerli servisin telefonlarına ve faks numaralarına ulaşılamamaktadır. Turkcell müşteri hizmetleri de bu katma değerli servisi iptal etmeyeceğini söylemektedir. Turkcell'e ortaklaşa çalıştıklarını düşünüyorum. Maç nerede katma değerli servisinin iptalini ve tarafımdan haksız alınan ücretin iadesini istiyorum.

Zafer 126 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 08.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Maçlar Nerede Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön