22 Nisan 2013

Turkcell Haksız Ücretlendirme!

26.03.2013 tarihinde Turkcell Abone Merkezi'ne kullandığım hattı üzerime almak için başvurduğumda sıkıntısız olarak işlemler gerçekleştirildi. Kullanmakta olduğum tarifenin de aynen devam edeceği söylendi.

Fakat güncel fatura bilgilerime baktığımda 44,76 TL yeni tesis ücreti ve 19,99 TL olan minik paketimden hariç 21,99 TL Haydi gel Minik paket ücreti işletilmiş gözüküyor.

1. Hat isim değişikliğinden 44,76 TL ücret alınacağı bilgisi KESİNLİKLE verilmedi. Öyle bir bilgi verilseydi hattı üzerime almazdım. Düzeltilmesini istiyorum. Hat eski sahibinin üzerinde de kalabilir sorun değil.
2. Tarifem aynen devam edecekti. İki ayrı minik paket ücreti yansıtılmış. Fazla olanın iptal edilmesi gerekir.

Ümmügülsüm 32 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön