31 Mart 2015

Turkcell Haksız Ücretlendirme.

10:47'de Turkcell tarafında tanıtım amaçlı gönderilen MMS ile telefon MMS'i almak için internete bağlanmayı denemiş 1 TL ile ücretlendirilmiş. Fakat telefonun internet ayarlarının olmamasıyla MMS alamamış ve 10 defa daha bu MMS'i almak için internete bağlanmayı denemiş ve 5 kere 1 TL ile ücretlendirmiş.

5 TL'yi geçtiğiniz için 100 MB internet hediye verilmiş diye mesajı gördükten sonra Turkcell internet sayfasından kullanım detayları bölümüne girdiğimde 10:47 de MMS'in gelmesiyle sürekli internete bağlanılmaya çalışılmış. Resim1 bulunan kullanım detayından anlaşılacağı gibi her saatte akşama kadar denenmiş.
Tanıtım mesajının açtığı ücreti neden bana yansıtılıyor. İadesini talep ediyorum.

Harun 84 Okunma

Cevaplar

  • Harun 02 Nisan 2015

    Sayın Turkcell Temsilcisi İlk olarak internet sitesinden yardıma ulaştım yazışarak illaki internet kullandınız dendi. Ardından tim e giderek oradan durumla ilgili bir şey yapılamayacağını 532 yi aramam söylendi. Aradım... 532 de çıkan temsilcide MMS in internetle alakası olmadığı diretildi. Bu konuda şikayeti aktarabileceğim üst merciyi sorduğumda "savcılığa şikayet etmem" gerektiği söylendi. Sizin aradığınız zaman dilimi 9.30. Her gün 8.00 ve 14.30 uyumaktayım. MMS in gelip telefonun internete bağlandığı 10.47 de de yine uyumaktaydım. Buradan bildirdiğim gibi olan durumu tekrar mail adresine iletmemi istiyor musunuz!

  • Turkcell Temsilcisi02 Nisan 2015

    Müşterimizi 02.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön