29 Mart 2013

Turkcell Haksız Ücretlendirme!

1-2 dakika internete bağlandıktan sonra size Turkcell şöyle bir mesaj gönderiyor: İnternet kullanımınız 2 MB yi geçmiş ve vergiler dahil 15 TL ile ücretlendirilmiştir. 100 MB ye kadar EK BİR ÜCRET ÖDEMEDEN internet kullanabilirsiniz.

Bununla bitmiyor mobil tv paketi almak için 5, 90 tl verdiğinizde bu uygulamayı kullandığınızda Turkcell şunu yapıyor: İnternet Tv üzerinden yapılan kullanımlarda standart bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür.

Halim 118 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi30 Mart 2013

    Cepten İnternet Paketiniz yoksa, standart mobil internet tarifesi ile aynı fatura dönemi içinde, 0-50 KB arası kullanımlarınız için sabit 0,9 TL, 50 KB - 2 MB arası için 5 TL, 2 MB-100 MB arası için 15 TL, 100 MB üzeri kullanımlarınız için ise 49 TL ile ücretlendirilirsiniz.Kullanım miktarınıza uygun bir internet paketi seçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.http://www.turkcell.com.tr/bireysel/Sayfalar/internet/cepteninternet/genel.aspx linkinden internet paketlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 29.03.2013 tarihinde önerilerinin değerlendirildiği bilgisi aktarılmıştır. Turkcell TV uygulaması, internet ve wap erişim noktaları (apn) ile kullanılırken internet TV özelliği hariç data ücreti alınmaz. İnternet Tv üzerinden yapılan kullanımlarda standart bağlantı ücreti yansıtılır, data paketi varsa paketten düşülür. Turkcell TV hakkında web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/servisler/Sayfalar/turkcell-tv.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön