23 Temmuz 2014

Turkcell Haksız Ücret Yansıtıyor.

Turkcell'den 2 hattım var. Bende ve eşimde. Benim hattıma otomatik SMS tanımlıydı. 1 sms atarsanız 5 TL faturanıza yansır ve o ay için 100 sms kullanım hakkınız başlar. 22 Nisan tarihinde 2 dakika arayla 2 sms göndermişim görünüyor. Gönderdiğim kişi baldızım. Aynı saatte ve evin içinde olduğum birine sms göndermişim. Ne bende gönderilmişler de ne de baldızımın telde gelen bir sms var.

Eşime de T50 aldım, 20 Temmuz günü telefona simi taktık. Mesaj geldi, cihaz 2 GB internet hediyesi varmış. Ertesi gün kullanım detayına baktığımda mesaj 22:32 de gelmiş biz internete 22:26 da girmişiz görünüyor. Üstelik 21 Temmuz da da kendi numarama 1 adet sms göndermişim. Her ikisini BTK'ya şikayet ettim.

Nuri 1.580 Okunma

Cevaplar

 • Nuri31 Temmuz 2014

  Evet 532'den arandım. İlk şikayetimdeki SMS ücretini yani 5TL'yi iade edeceklerini ilettiler. İkinci hattımdaki SMS kullanımına da bakacaklar. Ama internet kullanımına yapacak bir şey yok dediler. Buradan bu sayfayı okuyan Turkcell abonelerini uyarıyorum. İnternet üzerinden mutlaka kullanım detaylarını takip edin. Yaklaşık 43 milyon aboneleri var, 3-5 kuruş diye önemsenmeyen rakamı artık hesap edersiniz.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi31 Temmuz 2014

  Müşterimiz ile 31.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize SMS ve internet kullanımı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Nuri24 Temmuz 2014

  Kaç defa aradım Turkcell müşteri hizmelterini ama ne fayda. Çözüm sunulmazsa yasal yola kadar gideceğim. Çünkü ben ne yaptığımdan ne kullanığımdan çok eminim.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi23 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön