13 Mayıs 2014

Turkcell Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

Yaklaşık on yıldır Turkcell abonesiydim, daha cazip olduğundan başka bir operatöre geçtim.Turkcell, kontrat erken iptal bedeli olarak 81 tl talep ediyor. Ben hiç bir taahhütte bulunmadım.Gereğinin yapılmasını rica ederim.

Dinçer 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 15.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön