03 Mart 2014

Turkcell Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

Turkcell akıllı fatura hizmetine geçtiğimden beri iznim olmadığı halde Blinko gamikaze ücreti adı altında faturalarıma haftalık 3.5 tl ücret yansıtılmaktadır.Bu hizmet iznim olmadığı halde tarafıma faturalandırılmıştır. Bu hizmetin iptalini ve bu güne kadar alınan paranın tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Yusuf 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mart 2014

    Müşterimiz ile 05.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön