22 Ocak 2014

Turkcell Haksız Ücret Talebinde Bulunuyor!

Turkcell'in kardeş kuruluşu içerisinde yer alan bir firma, 3,5 TL ye 60 dakika konuşma hediyesi veriyor...(Standart bir paketin 300 dakika olduğu düşünülürse 300/10=30*3,5=105 TL) Şartı ise, gönderdikleri mesaja evet mesajı göndermeniz. Ben bu mesaja hiç evet göndermediğim halde 49 defa aynı gün ve dakika içerisinde yanıt vermişim gibi benden 170 TL istiyor. Parayı istemesi bir yana, taahhüt ettiği 60 dakika*49=2940 dakikayı da yüklemedi. Yani havadan 171.5 TL almak istiyor.

Cevdet 25 Okunma

Cevaplar

 • Cevdet29 Ocak 2014

  Hala tarafıma bir bilgi sunulmadı. Bu bedelin tarafımdan tahsil edilmemesi hakkında yanıt beklemeye devam ediyorum. 29/01/2014

 • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cevdet23 Ocak 2014

  İlgili servisiniz ile görüştüm. Ancak hiç de yardımcı olmak gibi bir niyetleri yok. Beni hiç de muhatap olmayacağım diğer kuruluşa yönlendirmek istediler. Benim muhatabım Türkcell. Benden bu parayı tahsil etmeye çalışan sizsiniz. Üstelik size ne başka bir kurumun tahsilatından. "Siz tahsilatçı mısınız" diye sormak isterim. lütfen bu parayı bana siz fatura etmeyin. İlgili firma etmeye çalışsın. Benim sizinle olan sözleşmemde "başka firmaların tahsilatını yapabilirsiniz" diye bir ibarem yok. Sizden bu konuda yanıt bekliyorum. İyi günler. Cevdet YILMAZ

 • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön