24 Ekim 2016

Turkcell Haksız Ücret Alınması Ve Müşterinin Eksik Bilgilendirilmesi...

Benim 3 adet Turkcell hattım var. Bir hattımı faturalıya geçirmek için müşteri temsilcisinin arayıp yanlış bilgilerle beni faturalıya geçirdi. Bir önceki 30 TL yüklemenin üzerinden 10 gün geçmeden faturalıya geçtim. Bana kalan 20 günlük kullanım karşılığı ücret fatura miktarından düşülecektir dendi. Fakat gelen faturada bu miktarın düşülmemesi.

Üstüne de 2 günlük kullanım ve cayma bedeli olarak bana 19 TL güncel fatura yansıtılmıştır. (cayma durumunda hiçbir ceza ödemeyeceğim de beyan edilmesine rağmen) ekstra iki Turkcell hattım daha var. Eğer sorunum çözülmezse bu iki hattı da taşıyacağım. Saf gibi Turkcell kullanmaya devam ediyoruz. Yazıklar olsun sizin gibi operatöre. Yıllardır kullanıyorum. Müşteriye bu kadar yalan yanlış bilgilerle eziyet edilmez. Acilen çözüm bekliyorum.

Muammer 84 Okunma

Cevaplar

 • Muammer 27 Ekim 2016

  ayrıca ses kayıtlarımın dinlendiği ve müşteri. temsilcısinin her şeyi eksiksiz anlattığını tespit etmişler. mümkünse ses kayıtlarını bana da gönderebilirlermi. bu tespit ettiklerini bende tespit etsem...

 • Muammer 27 Ekim 2016

  Turkcell aklınca sorunu araştırdı ve kendilerinin kabahatlerinin olmadığını tespit etti. müşteri memnuniyeti sıfırın altında. bir daha asla turkcel almayacağım ve diğer iki hattımıda turk Telekom'a taşıyacağım. Turkcell'e göre müşteri temsilcileri çok akıllı ve sorunsuz müşteri ise aptal. kınıyorum ve etrafımdakilerede aynı olayı anlatıyorum...

 • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön