30 Ocak 2014

Turkcell Haksız Ücret Aldı!

Turkcell'e bana haksız olarak yansıtılan faturayı ödedim. Ödedim ama Turkcell için herhalde müşteri memnuniyetine pek de önem vermiyor. Ben ve benim gibi olanlar herhalde Turkcell 'in umurunda değil. Öyleyse Turkcell'de abonelerini kaybedecek ve kaybettiği abonelerini de bir daha kazanamaz. Bana 10000 dk 1 tl deseler de bir daha Turkcell'e tövbe.

Şu an bir hattım ve internet vınnım da Turkcell. Keşke almasaydım ama süresi bitince de kesinlikle Turkcell'de kalmam. Turkcell'e hakkımı helal etmiyorum ve de kınıyorum.3 gün için 54.08 tl. Al 3 günlük faturanı neden benden 27 günlük fazla para alıyorsun? Bu mu müşteri memnuniyeti? Hakkımı helal etmiyorum. Turkcell yönetimi duyuyor musunuz bunu?

Bekir 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön