25 Kasım 2015

Turkcell Haksız Tutar Yansıtıldı!

Turkcell kullanıcısıyım. Faturamdaki yüksek meblağı fark edince çağrı merkezini aradım. Bana Sport TV üyeliği ücretinin yansıtıldığını söylediler. Ne zaman ve nasıl üye yapıldığımı anlayamıyorum. Beni, üyeliğimi iptal etmem için bir numaraya yönlendirdi. (aradım umarım iptal etmişlerdir!)

İnternette gezinirken kendiliğinden açılan yanıltıcı sayfalar ile haksız kazanç sağlandığını düşünüyorum. Turkcell'den bağımsız, haksız kazanç sağlamayı kendine ilke edinmiş bir firma nasıl olur da Turkcell ile işbirliği içinde olabilir! Bence para kazanmak uğrana prestij ve güven kaybı yaşamayı kabul etmektir bu.

Faturamdan haksız tahsil edilen tutarın tarafıma iadesini rica ediyorum.

Banu 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi27 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 27.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz servisin Müşteri Hizmetlerine yönlendirildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön