20 Mart 2015

Turkcell Haksız Telefon Faturası ve Adli Takip!

538 309 99 ** Türkcell numarası üzerinden telefon almak için sistem üzerinden deneme amaçlı giriş
yapıldı. Ancak ilgili banka tarafından onay vermediği için telefon numarasının
sim kartını bile alınmadan iptal edildi. Ancak Ardahan Turkcell bayisinde çalışan personeller sistem üzerinden telefon hattını konuşmaya kapatmadığından borç çıkmış.

Ancak sim kartı halen Turkcell bayisinde olan telefon faturasına deneme amaçlı verilen
telefon hattını sistem üzerinden düşürmediğinden Ankara 23. İcra Dairesince 503 TL icra takibi başlatılmıştır.

20/02/2015 tarihinde Ardahan Turkcell bayisine borcun ve telefon hattının bana ait olmadığı için dilekçe verdim. Ancak halen ilgilenen olmadı.

Salim 316 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Size yardımcı olabilmemiz için kimlik,sabit fatura belgenizi ve imzalı dilekçenizi [email protected] e-mail adresimize göndermenizi veya evraklarınızla birlikte en yakın Turkcell Iletişim Merkezine başvurmanızı rica ediyoruz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön