21 Ekim 2016

Turkcell Haksız Tarife Ücreti Kesimi...

Geçtiğimiz ay tarifemin yeterli gelmemesi sebebiyle uçuran 4 GB tarifesine geçtim. Ancak geçtiğim tarifede herhangi bir dk eksiğim olmamasına rağmen bir önceki aydan kalan paketimin otomatik yenilendiği söylemiyle kullanamayacağım tarife için hattımdan TL çekilmiştir. Bu paket yenilenirken herhangi bir bilgilendirme olmaması bir yana, hattımda dk SMS ve internet varken ekstra bir pakete alacağım düşünerek ekstra bir paket başlatmak nasıl bir otomasyon veya sistem olabilir. Başkalarınında aynı durumdan muzdarip olmaması sisteminizi mantık çerçevesinde düzenlemenizi rica eder. Mağduriyetimin giderilmesini habersiz başlatılan paket ücretinin iade edilmesini arz ederim.

Berat 98 Okunma

Cevaplar

  • Berat21 Kasım 2016

    Herhangi bir konuda bana bilgi verilmedi doğru bilgi paylaşırsanız sevinirim.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön