25 Şubat 2015

Turkcell Haksız Tahsilat!

Ocak ayında telefona TL yükledikten sonra her gün 2.4 TL olmak üzere 3 günde 7,2 TL kesildi. Ve 4,8 TL daha kesileceği Turkcell müşteri hizmetlerinden söylendi. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda Pixofun oyun servisinden oyun oynadınız deniyor. Lakin hiç bu servisin adını bile bilmiyorum oyunda indirmedim, oynamadım da, herhangi bir mesajda gelmedi gerekirse telefonum incelebilir.

Bu bir abonelikse iptal ettirmek ve hiçbir şekilde bu tür servislerle muhatap olmak istemiyorum.
Ayrıca alınan 7,2 TL'nin hatta geri yüklenmesini istiyorum. Aksi takdirde kanuni haklarımı kullanacağım.

İrfan 422 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimiz ile 02.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Pixofun Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön