10 Ekim 2014

Turkcell Haksız SMS Ücreti!

Eşime ait olan numara 25 tl'lik mini paket tarifesinde yaklaşık 1 sene kadar kullanıldıktan sonra, bu ay önce bir mesaj; bir sonraki faturanız 420 tl olacak şeklinde bir mesaj ardından Turlcell'i aradığımızda faturamızın neden bu kadar geldiğini sormak için mesaj kullanılmış dendi, Mall of İstanbul AVM'de Turkcell bayiisine gittik durumu izah ettik sistemden 1322 adet ve hatta biz ordayken bile hala mesaj atıldığı gözüktü işin ilginci mesaj atılan numaralar Turkcell'in kullanılmayan numaraları 58 sayfa çıktı verildi bize. Durumun düzeltileceği söylense de son olarak bir mesaj daha atıldı dün borcumuz 499. 55 tl olmuş ve hattı ödenmezse yarın kapanacakmış. Ve hat bugün kapandı.

Mustafa 155 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2014

  Müşterimizi 14.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa14 Ekim 2014

  hihayet ,turkcell 14.10.2014 tarihi saat 9.25 itibariyle aradı fakat sadece aramak için aramış şikayetimiz ile alakalı herhangi bir çözüm üretlmedi ,yine çözümsüzlük.birde anlamadığım bu konuyu hem btk ya hem bimer e bildirdim ;turkcell türkiyede bir iç savaş olduğundan bahsediyor bu sebele işler yavaş yürüyor algısı verilmek isteniyor.

 • Mustafa10 Ekim 2014

  Turkcell gerçekten samimiyseniz ,yardımcı olma arzusunda ve mağduriyetimizi gidermekse amacınız ,henüz fatura basımı gerçekleştirilmeden ,ödenecek miktarı kendiniz dahi tam bilmeden ,fatura gönderilmeden hattın kapanarak mağduru misliyle mağdur etmek ne oluyor.bunada bir otomatik cevap gönderin... okuyanlar neyin ne olduğunu zaten anlıyorlar.avukatımız konu hakkında btk ile yazışmaya geçicek,sadece bu fatura taciziniz bizleri yaralamadı birde sizi servislerinizi aradığımızdaki paket teklifleri cabası (falanca tarifeye geçersem borcu silerlermiş) o yüzden şikayet başlığımız ölüme kanseri razı etme...birde olaya eşine güvenmeyen 1322 mesajın hesabını kanla soran bir aile vahşeti vakaa sı türkiyede olmayacak şeyler değil.türkcellin kendi personeli bile şaştı toplam 5-10 numaraya 1322 mesaj çıktı verdiler 58 sayfa ve bu numaralar kurumun elindeki kullanılmayan numaralar ,arandığında böyle bir hattın ve numaranın kullanılmadığı söyleniyor operatör tarafından.burda amacım bizler yaşamadık ama bir başka birinin bu kurumdan sebeb yaşanılabilecek istisnai dahi olsa sonu kötü hadiselerinde önüne geçmek.bana dokunmayan yılan bin yaşasın düşüncesi bizlere yakışmayan bir düşünce.

 • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön