19 Nisan 2016

Turkcell Haksız Servis Aboneliği!

Bugün Turkcell'den gelen ve telefonumda otomatik olarak açılan menüyü kapatırken beni Goller Cepte servisine abone yaptı ve anında iptal ettiğim halde abonelik ücretini faturaya yansıttı. Web sitesi üzerinden müşteri hizmetleri ile görüştüğüm halde paranın iadesinin Turkcell tarafından yapılamayacağı ancak ilgili veriyi sağlayan 3. parti ile iletişime geçmem gerektiği söylendi.

Ömrüm boyunca Turkcell hesabı kullandım ancak böyle haksız uygulama görmedim. Benim muhatabım Turkcell iken müşteri hizmetlerinin beni başka kurumlarla görüşmeye zorlaması ise kabul edilemeyecek bir uygulama. Anlaşılan Turkcell artık eski Turkcell değil. Bu profesyonelliğe sığmayan bir harekettir. Önemli olan 3-5 lira değil karşılıklı güven ve diğer Turkcell müşterilerinin bunu bilme hakkı var.

Turkcell uzun süreli müşterilerini demek böyle kaybediyor...

Armağan 66 Okunma

Cevaplar

  • Armağan'ın Teşekkür Mesajı25 Nisan 2016

    Teşekkür ederim, ilgili firmanın sosyal medya temsilcisi çok yardımcı oldu.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 20.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize GollerCepte servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön