16 Eylül 2014

Turkcell Haksız Para Kesimi!

Turkcell'den ekrana gelen onaylıyorum onaylamıyorum gibisinden mesaj geldi. Mesaj da 'ücretsiz' 4 saat konuşma ve günlük 50 mb interneti onaylıyor musunuz onaylamıyor musunuz vardı bende ücretsiz olduğu için kabul ettim. Fakat hattımdan 5 TL para kesildi, hayır yani benim anlamadığım para kesilecekse bilgi verilmesi gerek. Bu şekilde insanları kandırmaya hiç gerek yok. Eğer şikayetim bir çözüme kavuşmazsa kesinlikle Turkcell 'den çıkmak istiyorum.

Beyza 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2014

    Müşterimizi 23.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Beyza 20 Eylül 2014

    Hiçbir çözüm bulunmadı hatta aranılmadı bile

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmahk isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön