26 Ocak 2016

Turkcell Haksız Ödeme Alma...

15 yıldır abonesi olduğum ve yüklü miktarda aylık ödeme yaptığım Turkcell haksız yere müzik paketleri ve spor paketini hattıma yansıtmaktadır, ve şikayetçi olduğumda çok rahat bir şekilde yapabilecek bir şey olmadığını ve şikayetimi 48 saat araştırma yaptıktan sonra geri yapabileceklerini söylemektedirler. Haksız bedel yansıtıyorlar.

Emreasut 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön