16 Nisan 2013

Turkcell Haksız Ödeme Alıyor!

Turkcell l ile 10 yıl önce tanıştım.Ama malesef bu tanışıklığımız bir kaç kez yarı yolda kesildi. ve hepsinde de başrol Turkcell de idi. Fazladan kazanma hırsı kişileri de kurumları da çok yıpratıyor. Oysa günümüzde müşteri memnuniyeti bütün şirketler için en vazgeçilmez durumdur. İki oğluma iki tane numara aldım ama her seferinde faturaları şişkin gelmeye başladı. ikisi de çok az konuştukları halde bu böyle idi durumu müşteri temsilcilerine aktardım ilgilenmediler. Bende Bimcell e geçtim. 27 mart itibariyle müracaat ettim ama Bim 3 nisan çarşamba günü active etti. şimdi Turkcell kullanmadığım faturanın bedelini istiyor. Kullandığım kadarını istesin ona da tamam.

Ahmet 41 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet 16 Eylül 2013

    turkcelll artık ağzıyla kuş tutsa... boşşş

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ahmet 18 Nisan 2013

    sayın site yetkilileri ilginizden dolayı çok teşekkür ediyorum... "turkcel şikayetinize destek verdi" diye mesaja baktım ama turcellin bir desteğini göremedim. turkcellin desteğini görür görmez harika yorumlarımı göndermeyi 4 gözle bekliyorumm.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön