Turkcell Haksız Kesinti!

Sinan A. |

20 12 2014 tarihinde kredi kartımla Turkcell 8035 servisinden 25 TL paket yükledim. 22 12 tarihinde kredi kartımdaki hareketleri gözlemlerken 79 TL bir harcama olduğunu fark ettim. Hemen bankayı arayıp harcamanın içeriğinin ne olduğunu sordum. 25 TL paket ve 54 TL'de üyelik ücreti ödemişim. Birde bana iyilik olsun diye 54 TL'yi 3 takside bölmüşler.

Turkcell'i aradım bana buldukları gerekçe şu: banttan ve 8035'teki müşteri temsilcisi bana söylemiş. Doğru söylemiyor. Resmen Turkcell tarafından yanıltıldım. Turkcell'den kuruşuna kadar paramı tekrar istiyorum.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan A.
  31 Aralık
  17:25

  turkcell bana bant kaydını dinletmedi.üyelik ücretinin anons edildiği bant kaydını dinlemek istiyorum delil isstiyorum

 • 25 Aralık
  09:45

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Aralık
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.