Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor....

Zeynep A. |

Turkcell kullanmaya başlamadığım halde abone olduğum paketleri iptal talebime olumsuz yanıt verdi. Daha önce birkaç gün kullandığım halde iptal ettirdiğim kaçmaz üçlü paketini kullanmadığım halde iptal etmediler. Bugün ise yanlışlıkla avantaj 29 paketine üye oldum ve hatamı düzeltmek için hemen Turkcell'i aradım paket iptali ve TL iadesi istedim ve yine olumsuz cevap aldım. 2 paketi tek seferde kullanmak çok saçma, belli ki bir hata var ve düzeltilmesini rica ettim. Turkcell'den şikayetçiyim haksız kazanç sağlıyor ve abonelerinin sorunlarına çözüm sağlamıyor. Turkcell sorunu mu çözmez ise gerekli yasal yollara başvuracağım ve gerekirse basın yoluyla hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  11:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.06.2016 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Zeynep A.
  03 Haziran
  09:54

  0532 ile 3 kez konustum fakat hiç bir çözüm uretemediniz. Daha önce ayni sorunumu kolaylikla cozdugunuz halde turksel neden simdi musterilerinin sorunlarini cozmek yerine zorluk cikariyor ve abonelini kaybediyor. Turksele bu durum gerçekten yakismiyor. Paketlerimi bitirdikten sonra en kısa zamanda Turkcell aboneligindwn ayrilicam.

 • 01 Haziran
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.