28 Ekim 2015

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Hattıma 20 TL yükledim. Yüklemeden sonra 1 yıl taahhütlü paketimi yenilemek yerine "onay mesaj gelmeden internet kullanma " sebebiyle haberim olmadan başka bir tarife üzerinden ücretlendirilmis. Yüklemeden 10 gün sonra paket bitimi yüzünden telefon iletişime kapandı.

Müşteri Hizmetleri 20 TL yükleyin yine eski tarifeniz geçerli diyor. Şimdi 20 TL yükledikten sonra tarifem devam edebiliyorsa bir önceki ödemede niye başka tarife kullanıldı ve 1 yıl taahhütlü bir tarifede her para yüklemesinde niye onay mesaj beklemek zorundayız anlamadım.

Muammer 23 Okunma

Cevaplar

  • Muammer 30 Ekim 2015

    Hattıma 20 TL yükledim. Yüklemeden sonra 1 yıl taahhütlü paketimi yenilemek yerine "onay mesaj gelmeden int kullanma " sebebiyle haberim olmadan başka bir tarife üzerinden ücretlendirilmis. Yüklemeden 10 gün sonra paket bitimi yüzünden tel iletişime kapandı. Müşteri Hizmetleri 20 TL yükleyin yine eski tarifeniz geçerli diyor. Şimdi 20 TL yükledikten sonra tarifem devam edebiliyorsa bir önceki ödemede niye başka tarife kullanıldı ve 1 yıl taahhütlü bir tarifede her para yüklemesinde niye onay mesajı beklemek zorundayız anlamadım.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 28.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL düşüşü hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön