18 Şubat 2015

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Turkcell'den aldığım cihazın parasını peşinen ödediğim halde taahhüdün bozulduğu halde bir yıl hiç açmadığım hattın aylık faturasını ödediğim halde bir kuruş borcum kalmadığı halde ocak ayı 113 lira mart ayı 63 lira ve bu hattı hiç açmadık, ocak ayındaki faturaya bakın marttaki faturaya bakın nasıl haksız kazanç var. İşte Turkcell farkı adaletsizliği haksızlığı. Her yere artık yazacağım mahkemeye dahi vereceğim hiç kullanmadığım hattın faturasını nasıl benden alırsınız?

Halis 120 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 24.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön