11 Şubat 2015

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor.

Turkcell daha önce de yirmi TL 'mi haksız olarak tahsil ettiler şimdi ise hat açma ücreti diye 3.00 TL gecikme cezası diye 1.05 TL kesilmemiş faturama yansıtmışlar, gecikme zammı uygulaması yapıyorsan, açma ücreti nedir? Kurumsal sandığımız Turkcell kendi ile çelişiyor haksız kazanç yaşam kaynakları olmuş, binlerce kişiyi aynı şekilde yanıltmanın derdine düşmüşler, esefle kınıyorum.

Fatih 1.086 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 16.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Fatih11 Şubat 2015

    Müşteri şikayet linkiniz altı aydır çalışmıyor nasıl link ise

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön