01 Ekim 2014

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Turkcell vinn kullanıcısıydım. Vınn paketimin iptali için 1 ağustos 2014 sözleşme bitim tarihinden önce Turkcell müşteri temsilcisini arayarak vınn paketimin iptalini istedim.Eylül ayında ise 40 tl fatura geldi. Her ayın 1 olan hesap kesim tarihim 25 ile değiştirildi. Müşteri hizmetlerini arayarak buna itiraz ettim. Sonuç itibariyle 1 ağustos olan hesap tarihim 25 temmuza çekildiği için 5 gün için 40 tl fatura yansıtıldı. Turkcell'in 5 gün nedeniyle 40 tl'lik fatura yansıtması sebepsiz zenginleşmedir. Bu haksız kazancın tarafıma iade edilmesini istiyorum. İade edilmemesi durumunda BİMER'e şikayet edip tüm yasal haklarımı kullanacağımı iletiyorum.

Sevda 1.597 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 03.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön