28 Ağustos 2014

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Bundan 4 gün önce faturam sms şeklinde geldi, detaylarda "mikro ödeme" adıyla 20tl daha gördüm ve 532'den fatura danışmanımı aradım, mikro ödemenin ne olduğunu sordum. Bayan kilohedefi.com dedi. Sonra orayı arayınca aboneliğimin bulunmaması, üstüne bir de "ödeme başarısız" görünmesi, üstüne yeniden Turkcell'i aramam, kızcağızın bi form dolduruyorum iletiyorum demesi, 3 saat içinde faturamın tekrar sms olarak gelmesi ve bu sefer aynı 20 tl'nin cihaz taksidimin üstüne eklendiğini görmek beni çileden çıkardı. Mobil ödeme açıkmış, hep ondan onay alınmamış, meğer hep açık gelirmiş benim iptal etmem gerekirmiş. İptal ettim, bu ay belli, vermeyecekler ama bir daha olursa diye korkuyorum.

Ezgi 330 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.08.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön