Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor.

Çetin A. |

Ben faturalı hattan kontörlu hata geçmek istedim. Turkcell iletişimi aradım ve dedim ki ben bu hattı fazla kullanmıyorum. Kontörlu yaparsanız sevinirim dedim. Onlarda bir şekilde beni ikna ederek sabit ve taahhütsüz olarak aylık 9 tl ödeme yaparak kalabilirsiniz dediler. Bende ikna oldum 110 dk fazla kullanmadığım telefona 150 tl fatura geldi, bende itiraz ettim.

Turkcell iletişime bilgisayardan mail çektim durumu anlattım. Bana 28.08.2014 tarihine kadar 03122468534 nolu avukatlık bürosunu arayarak bütün faiz ve diğer masraflarınız silinecek diye telefonuma Turkcell'de mesaj geldi. Bende aradım karşıma çıkan Av. Y** Hanıma durumu anlattım. Y** Hanım Turkcell beni bağlamaz bana 500 tl borç çıkardı.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Personel Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çetin A.
  28 Ağustos
  15:56

  aradım ve de meil çektim. sonuç alamadım. kısa yolladan sizde bu msj çekiyorsunuz. sonuça varmıyorsunuz

 • 26 Ağustos
  15:11

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Ağustos
  16:51

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.