01 Ekim 2013

Turkcell Haksız Kazanç Sağlıyor!

Ağustos 2013 faturamda 30 TL katma değerli servisler, Eylül 2013 faturamda ise 20 TL katma değerli servisler bedeli kesilmiştir. Herhangi bir pakete üye olmadığım halde tarafımdan kesilen bu ücretlerin tarafıma iadesini istiyorum. Şikayetçiyim Turkcell'den.

Hakan E. 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 07.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Fix Mobi servisi hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Hakan E.04 Ekim 2013

    https://tuketici.btk.gov.tr adresine üye olun ve şikayetinizi yazın. Ücreti iade edeceklerdir.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi02 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön