28 Haziran 2016

Turkcell Haksız Kazanç Elde Etmekte!

Turkcell urumsalda her ay değişik isimler altında, farklı ücretler ekliyorlar. Bir müşteri hizmetleri yetkilisi atamışlar, ne derseniz pardon sistemden kaynaklı hata olmuş diyor, hemen düzeltiyorum diyor, bir sonraki faturada iade edilecek diyor, ne iade etmesi, etmedikleri gibi farklı bir kulp takıp başka bir ücret ekliyorlar. 1. ay kafalarına göre internet paketi yüklemişler, pardon düzelttik bir sonraki ay faturanızdan düşecek dediler, düşmedikleri gibi inşaatta çalışan ustama toplantıdayım modülü eklemişler bir de onun ücretini aldılar. Bir 10 görüşme daha yaptıktan sonra pardon düzelttik bir sonraki ay iadeyi göreceksiniz dediler, hatalarını düzeltmek için benim taahhüdümü bozmuşlar, yeni fiyattan ücretlendirmişler 40 TL olan paketimi 125 TL yapıp 30 TL iade edip, birde cayma bedeli almışlar, taahhüt süremi de uzatmışlar. Bu adamı değiştirin diyorum, olmaz diyorlar.

Arif 40 Okunma

Cevaplar

  • Arif26 Şubat 2017

    kandırmacaya devam, öNCE düzelttiler, bİR sürü yorup AA pardon haklıymışsınız dediler. 2 ay sonra yine çaktırmadan yeni taahhüt yapmışlar. şimdi yine cayma bedeli istiyorlar. bence Turkcell in hizmet verip karşılığında ücret almak yerine insanları uyutup cayma bedeli ile para kazanmak gibi bir şirket politikası var. Avea'ya geçip kurtulayım dedim ama yine cayma bedeli istiyorlar, nEYE istinaden taahhüde soktunuz diyorum cevap yok. üstelik şimdi hatlarım Avea olduğu için artık iletişime de geçemiyorum. avaeya geçmeden önce konuyla ilgili bildirdiğim şikayeti de zaten dikkate alan yok.

  • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön