30 Aralık 2013

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

25 ekim tarihinde fatura devretmesi sebebi ile 23 ve 22 ekimde müşteri hizmetlerini arayarak hattımın iptal edilmesini istedim ve bana fatura kesim tarihinde şubelerden yapılabileceğini ilettiler. Bende kendilerine yeni fatura kesilmemesi için ne yapmam gerektiğini sorduğumda 25/ Ekim itibari ile hattı kullanamam ve şubeye giderek iptal talebimi iletmem akabinde 7 gün içerisinde hattımın iptal edileceği ve tekrar bir fatura olmayacağını belirtiler ama Turkcell bana bir fatura daha gönderdi hem de bu fatura 40,34 kuruş. Kullanmadığım hat için fatura ediyorlar. Bu haksız kazanç firmaya helal olmayıp çevremdeki herkese bunu anlatacağımı bildiriyorum.

Mesut 92 Okunma

Cevaplar

  • Mesut02 Ocak 2014

    benim yakınlarımın ismime birdaha TURKCELL hat ömrüm boyunca olmayacaktır

  • Mesut01 Ocak 2014

    tarafıma verilen ayrıntılı bir bilgi yoktur. sadece başından savmak için yazılan kontrol ettik hata yok şeklinde basit bir ifadeden ibarettir. ayrıntılı kontrol ve müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerin dinlenmesi isterim ve bana yapılan yönlendirmeler sonucu kimin haklı olduğu analaşılacaktır.

  • Turkcell Temsilcisi30 Aralık 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 01.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön