07 Şubat 2014

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Turkcell haksız kazanç elde ediyor.3 günlük kullanım için benden 42,25 TL talep ediyor. Talebe ilişkin belge istediğimde kargo ile gönderilmiş deniyor ancak gelen kargoda sadece son döneme ait kullanım bilgilerimi bile göstermeyen fatura var.

Tüketici olarak talebimi yerine getirmemelerine rağmen kendilerine göre belirledikleri fatura bedelini gayet güzel istiyorlar. Bunun için sabah 07:00'de SMS gönderiyorlar. Ben harcadığım bedeli ödemeye razıyım. Ancak hakkınız olanı isteyin.

Değiştirdiğim için üzüntü içinde olduğu GSM operatörü değiştirmekle ne kadarda haklıymışım.

Sibel 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön