30 Ocak 2014

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

20 yılı aşkın bir süredir Turkcell hattı kullanıyorum. Bu yıllar içinde sayısız mağdur etti ama "bu son olur" düşüncesiyle aboneliğine devam ettim. Son olarak kamu çalışanları için hazırladıkları seçeneklerden "Her Yöne 600 dakika 29.TL" bedelli bir anlaşma yaptım Eskişehir'deki Turkcell bayilerinden birisiyle. Yaklaşık 1 yıl sonra otomatik ödemelerime tesadüfen baktım, benim 29 TL. ödemem Turkcell tarafından 36.-TL'ye yükseltilmiş.Tabii hattımı iptal ettireceğim. Bunun için bayiye başvurmam gerekiyormuş.

Abdullah 77 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Ücretlendirme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön