28 Ocak 2014

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Turkcell faturalı 506326**** 'no'lu hattım üzerinde gecikmiş faiz faturasının maili tarafıma iletilmiştir. Ancak hattımı kasım ayı itibarı ile tüm borçları ödenerek hat kapanışı yapılmış olmasına karşın hattım tekrar açılarak tarife devamlılığı ve taahhüt altına alınmıştır.(otomatik) gecikme faizinin ödenmesi durumunda dahi önümüzdeki ay(şubat) itibarı ile yeni bir fatura düzenleneceğini yapmış olduğum görüşmelerde tarafıma şifahi olarak beyan etmişlerdir.

Konunun acil olarak çözümlemesi ve mağduriyetimin giderilmesi hususunda yardımlarınız rica olunur. Aksi bir durumda hakkımı hukuki yollara başvurarak savunacağımı beyan ederim.

Ferhat 335 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat 29 Ocak 2014

    konu ile ilgili hiç bir şekilde dönüş yapılmadı.binlerce çalışını ile övünen türkiyenin en büyük firması olan turkcell bunu yapıyorsa eğer yapıcak bir şey yok .Benden yazılı yada sözlü olarak onay almadan hattım aciliyorsa ve tekrar yenileniyorsa bunda artniyet aranır.bunun acil çözülmesini istiyorum aksi takdirde pek dikkate alınmıyacagını biliyorum ama konuyu farklı boyutlara taşıyıcam.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected]rkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön