29 Ağustos 2013

Turkcell Haksız Kazanç Elde Ediyor!

Bu konuyla ilgili şikayetim ile ilgili mağduriyetimi bildirmiştim. Ancak mağduriyetimin giderilmesine yönelik herhangi bir çözüm firma tarafından üretilmemiştir. Telefon ile iletişimimin devam edebilmesi için GSM operatörümü değiştirmek zorunda kaldım( çünkü fatura tutarım en son 103, 70 olmuştu).

Bugün (28/08/2013) ilgili müşteri temsilcisi tarafımı arayarak fatura ile ilgili ayar yapabileceğini ancak operatör değişikliği sebebiyle bunu yapamayacağı bilgisini verdi. Bu resmen müşteri ile kafa bulma değil midir? Sonuçta benim gibi pek çok kişi mağdur ve bu yolla Turkcell kesinlikle haksız kazanç elde ediyor.

Ayşe 29 Okunma

Cevaplar

  • Ayşe 11 Eylül 2013

    Merhaba, Turkcell A.Ş olarak, benim gibi kaç kişi üzerinden haksız kazanç elde edildiğini çok merak ediyorum. Uygulanan yöntemle Turcell sadece benden 70 TL kazandı, daha kaç kişi bu şekilde mağdur edildi? Turkcell A.Ş. olarak bilgi verir misiniz?

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 22.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön