Turkcell Haksız Kazanç!

Latife P. |

Operatörümü değiştirdikten sonra firma beni arayıp tekrar bu firmaya geçersem 6 ay boyunca ayda 1 GB hediye ye edeceğini söyledi. Ben de tekrar bu firmaya geçtim. Geçmeden önce Ankara cebeci tim den bilginin doğruluğunu teyit ettim. Ancak operatör değiştiren sonra tim bana firmanın otomatik olarak tanımlayacağını söyledi. Firmayı aradığımda tim den gerçekleştirilecektir dedi. Gidip (cebeci) müşteri hizmetlerini görevliyle konuşturdum ve operatörümü değiştirdikten 2 hafta sonra öğrendim ki, bu kampanya değiştiren ilk 15000 kişi içinmiş. Yani hem tim beni yanlış yönlendirdi hem firma beni yanlış bilgi vererek kaldırdı hakkımı istiyorum aksi halde tüketici haklarına şikayet edeceğim.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Şubat
  09:27

  Müşterimizi 26.02.2015 ve 27.02.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 21 Şubat
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.