04 Kasım 2014

Turkcell Haksız Kazanç!

Şunu belirteyim ki Turkcell vınn abonesi olduğum Kayseri Turkcell bölge bayisine gidip imzaladığımız sözleşmeyi görmek ve fotokopisini almak istememize rağmen, bu isteğimiz sözleşmeye ulaşılamayacağı bahanesiyle geri çevrildi. Dolayısıyla bilgilerdeki rakamlar kesin olmayabilir.

Mesele şudur ki: Turkcell internet aboneliğim sabit ücret ve sabit kullanım kotası olan bir abonelikti. 25 Eylül tarihinde bize gelen SMS ile aboneliğimiz bitmiş oldu. Dolayısıyla yaklaşık 40 gündür internet kullanmıyorduk. Ancak 6 kasım tarihinde 40,10 TL tarihli bir fatura geldi. Ayrıca bir sonraki ay için de 43.80 TL fatura çıkarttılar. Kullanılmayan net parası ve haksız sözleşme hakkında şikayetçiyim.

Mustafa 198 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön