01 Mayıs 2013

Turkcell Haksız Kazanç!

11 senedir Turkcell abonesiyim.20 tl ye her yöne 400 dk tarifesinde idim 3-4 ay önce faturama fazla ücret eklenmişti bayiye müracaat ettim önce bizde yanlış olmaz diye baştan sağmaya kalktılar ısrar edince incelediler ve hatayı kabul ettiler ve düzelttiler şimdi,de daha yüksek bir miktarla hata yapılıyor daha hesap kesimden 8 gün sonra hattım kesildi ve ara ödeme istendi itirazımda hiç dikkate alınmadı mağdur edildim.

Üstelik şimdi birde faturam 249,35TL artık pes diyorum Üstelik haksız yere demek ki sürekli bir firmaya bağlı kalmak, milliyetçilik yapmak zararlı büyük diye bel bağladığımız firmalarda müşterisini yok sayabiliyor umarım Turkcell bunu dikkate alır ve buda onun büyüklüğünü gösterir

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön