11 Şubat 2014

Turkcell Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yaptı!

Telefon değişikliğinden dolayı istem dışı telefon internete giriş yapmıştır.20 mb geçtiği için 100 mb kadar 39 tl'lik ücret yansıtılmış. İnternet kullanımı kullanıma kapattım fakat Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda herhangi bir şekilde yardımcı olunmadı ve de tutar hesabıma yansıtıldı.

Sabri 34 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 13.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize İnternet Kullanımı ve Güncel Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön