20 Kasım 2014

Turkcell Haksız İnternet Ücretlendirmesi Yapıyor.

20.11.2014 10:17 itibarı ile, internet kullanımınız 50 KB'ı geçmiş ve vergiler dahil 6 TL ile ücretlendirilmiştir. Gün boyunca 100 MB'a kadar ek bir ücret ödemeden internet kullanabilirsiniz.
Daha önce de bu konu ile ilgili şikayetim sonucu problem çözülmüş ama yine aynı şekilde mesajlar geliyor.

Murat 661 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı26 Kasım 2014

    sorun cozuldu

  • Turkcell Temsilcisi26 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 26.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön