Turkcell Haksız İnternet Ücretlendirmesi!

Nacide K. |

19 Aralık 2014 tarihinde kullanmakta olduğum mobil internet paketimi olması gerektiği gibi kullanamadığım (internet hattım açıkken gelen bildirimleri alamıyorum, aynı zamanda fotoğraf yüklemeye çalışıyorum saatlerce yüklenemiyor! Eve geldiğimde veya kablosuz internete bağlandığım anda yüklenemeyen fotoğraflar ve bekleyen bildirimler ardı ardına gerçekleşiyor! l) için iptal ettirdim.

21 Aralık 2014'de kablosuz internete bağlı iken nasıl oldu bilemiyorum mobil interneti kullandığım için önce 1 TL sonra 6 TL ücret yansımasının yapıldığı mesajını aldım. Bunun ciddi anlamda haksızlık olduğunu düşünüyorum. Gereği yapılmadığı takdirde başka bir operatöre geçmeyi düşünüyorum. Bilgilerinize.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim İnternet/3G Hız

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Aralık
  13:12

  Müşterimiz ile 24.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize internet kullanımı ve faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Aralık
  17:58

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş