09 Nisan 2013

Turkcell Haksız İnternet Ücretlendirme!

Telefonumla wireless ile internete bağlandım. Kopmalar nedeniyle hattımın interneti ara ara
devreye girmiş. Hepsi tamam da 3.1 BM internet için 15 tl ücret ödenir mi? O fiyata telefon firmaları 500 dk. 1000 sms 1 GB internet paketi veriyorlar. Bunun sebebini sordum sana internet paketi verdik dediler. İyi de ben internet paketi talep etmedim ki.

Ayrıca 100 MB internet paketini 10 tl ye satan firma bana neden 15 tl ücret tahakkuk ettirdi? Bunların cevabını bulamadığım için bütün ev ve akrabalar olmak üzere bu firmadan ayrılmaya karar verdik. Yaklaşık 15 yıldır bu firmanın hattını kullanıyorduk ailecek. Artık bitti.

Mehmet 80 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön