28 Mart 2014

Turkcell Haksız İnternet Ücreti Talep Etti!

Turkcell hattımdan, kullanmış olduğum ipad için her ay 4 gb yüklenmesi talimatını verdim. 4 gb ücreti olan 39 TL her ay faturama yansımasına rağmen kullanmış olduğum iPad'e 2 sefer haricinde hiçbir zaman yüklenmedi. Aylarca haksız yere faturama yansıtılan 4 gb ücreti (4 kez) defalarca aramama rağmen hiçbir işlem yapılmayarak geri ödemesi veya faturadan düşülmesi işlemi gerçekleştirilmedi. Bu yüzden operatör değişikliğine gittim. Haksız yere 4 kez 39 tl tarafımdan tahsil eden Turkcell GSM operatörü hakkında şikayetim var.

İsmail 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2014

    Müşterimiz ile 28.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Talebi Hakkında hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön