27 Mayıs 2014

Turkcell Haksız İnternet Ücreti Alıyor.

(2 hattım var interneti Turkcell'den kullanmıyorum)Bu sabah Turkcell hattımı taktığımdan 5 dakika sonra bir mesaj geldi günlük 5 liralık internet kullanımınızdan doğan 100 mb'lık hediyenizi bugün akşama kadar kullanabilirsiniz.Firmayı aradım Turkcell'den internet kullanmadığımı söyledim ve interneti açtırmadığımı söyledim cevap internet kartı aldığımızda zaten açık oluyormuş yani tüketiciye sormadan internet özelliğini açık veriyorlarmış ve fiyat 430 kb için 5 lira 100 kb'ı 1 liraymış bir hesap yaptım bu durumda paket almazsanız 1 gb internet 10.000 tl ama paket alırsanız 13 tl. Bu ne demek tam 769 katı pahalı haydi 10 katı olsun.

Mert 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimizi 29.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön