Turkcell Haksız İnternet Kullanım Ücreti!

Zuhal Meral C. |

Son 1 aylık dönem içerisinde belirli zamanlarda wifi kullanarak (özellikle saat 19:00 dan sonra) çeşitli web sitelerine giriş yapmama rağmen, kullanım yapmadığım halde tarafıma ücretlendirme yaparak internet paketimden düşürdünüz. Üstelik wifi aracılığı bu sorunu ilk defa yaşamıyorum maalesef. Her seferinde bununla karşılaşmak zorunda mıyız? Bu kaçıncı!. Kaç yıllık Turkcell müşterisiyim ama buna artık katlanamayacağım. Sosyal medya yanısıra bulabildiğim yerlere ismini kötü olarak bırakacağım. Ben bunu takip etmek zorunda mıyım. Sürekli aman Turkcell wap mı aman wifi mi teyit etmek zorunda değilim. Tarafımın alınan haksız MB iadesi hususunu.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zuhal Meral C.
  26 Aralık
  22:08

  Ne cevabı acaba. Bana sadece klasik cümle kurdunuz. Benim bildiklerini söylediniz. Sizden bildiklerini değil bilmediklerimi istiyorum.

 • 24 Aralık
  11:21

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 23 Aralık
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.