25 Şubat 2014

Turkcell Haksız İcra Takibi Başlattı!

Üzerime kayıtlı olduğu iddia edilen 0530 084 **** no'lu hattan hiç bir şekilde haberdar değilim. Yazılı bir şekilde hiç uyarılmadan bu hat üzerine ödemem gereken 270 TL borç olduğu, ödemediğim takdirde evime ve maaşıma haciz gönderileceği gibi tehditlerle karşı karşıyayım. Tehditler Çağlar Hukuk Bürosu tarafından sms ve arama yoluyla yapılmakta.

Konu üzerine Turkcell ile görüştüm ve böyle bir numara olmadığı söylendi. İstenilen belgeleri ve şikayet dilekçemi Turkcell müşteri hizmetlerine mail olarak attım. Bir an önce gerekenin yapılmasını istiyorum.

Çağlayan 100 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizi 25.02.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön