28 Ekim 2016

Turkcell Haksız Gecikme Faizi!

Turkcell Finansman A.Ş. Aracılığıyla Turkcell'den iPhone 5S telefon satın aldım ancak ilk taksiti faturama yansıtmadılar. Bundan dolayı sanki benim hatammış gibi bu ay 2 taksit ödememi bekliyorlar ve faturama bu şekilde yansıtılmış. Buna ek olarak; konuyla ilgili telefonuma gelen mesajda "... Hiçbir gecikme faizi yansıtılmadan... " diye belirtilmesine rağmen sanki onlar ilk ay faturaya yansıtmışta ben ödememişim gibi gecikme faizi eklemişler.

Mesajda iletişim için belirtilen çağrı merkezini arıyorum dakikalarca beklememe rağmen kimse telefona cevap vermiyor. Beni aramaları için numaramı bıraktım (sistemlerinin böyle bir özelliği var) ama yine dönüş yapan olmadı.

Ben bir ayda mevcut tutarın iki katını ödeyebilecek olsaydım cihazımı 12 ay taksitle alırdım. Böylece Turkcell'e de 1 yıl daha az taahhüt vermiş olurdum. Durumun acilen telafisini talep ediyorum.

Emre 66 Okunma

Cevaplar

 • Emre01 Mart 2017

  Uzun uğraşlarım sonucunda nihayet param iade edildi

 • Emre03 Kasım 2016

  Firma belirttiği tarihinde beni aradığında, ilgili birimimiz size dönüş yapacaktır dedi ve halen ne arayan var ne de soran. Firmanın konuya yaklaşımından hiç memnun değilim. Umursamıyorlar

 • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

  Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön