26 Mart 2015

Turkcell Haksız Fazla Fatura!

27 Şubat-1 Mart tarihleri arasında Bakü 'ye gittim. Yurtdışı paket aldım, Bakü uzaklar paketine giriyormuş, ve bir Avrupa ülkesine gidince 25 liralık paket, orada 55 yazmış. Faturamda 98 lira konuşma 98 lira internet görünce aradım, itiraz ettim, otelde wifi vardı ve ben mobil veri ağımı çok dikkat ederek sadece 1 kez whatsapp mesaj atmak için açtım. Bana 2 tane internet paketi yazılmış, 2 gün devamlı internet kullanmışım gibi!, konuşma süremde kısa olmasına rağmen 2 kez yurtdışı paket yazılmış. Ve dokümanda vermiyorlar, madem öyle ispat edin dememe rağmen.

Türkcell' in haksız abartılı fatura göndermesine ve insanı saf yerine koymasına çok kızgınım, hattımı değiştiririp, Vodafone alacağım.

Gülçin 185 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2015

    Müşterimiz ile 28.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön