13 Ağustos 2014

Turkcell Haksız Faturalandırma.

Mayıs ayında 500- 600 liralık fatura kestiğiniz günlerce saatlerce telefonda derdimi anlatmaya çalıştığım halde komik bir indirimle beni geçiştirdiğiniz, sinirlerimi kaldırmayı sağladığınız çalışanlarınıza teşekkürü borç biliyorum . Nede olsa ben bunu ödeyeceğim, bunu çalışanlarınıza çok iyi ezberlettiğiniz sürekli beni dinlemeden aynı şeyi anlatıyorlar.

Gsm operatörünüzle çalışmama kararı alalı tam 3 ay olmak üzere. 15 gün sonra 3 ay olacak bugün çıkmış bana hala haziran temmuz faturası yolluyorsunuz. El insan artık bırakın yakamı bütün büyük markalar love marketing algısı oluşturmaya çalışır insanların gözünde siz soğutuyorsunuz.

Latif 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 14.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.07.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Latif13 Ağustos 2014

    Ben bahsettiniz yerlerden iletişime geçdim 16 farklı twitter hesabından bile yazdım artık insanları eblek yerine koymatan vaz geçin en azından bana bunu yapmayın yine paramı fazla fazla alın ama cahil yerine koymayın.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var , 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön